EST . РУС . ENG

  PuitaknadMeie toodang on orienteeritud individuaaltellimuste alusel puit- ja puitalumiiniumakende valmistamisele. Läbi ajaloo on puitaknaid iseloomustanud sellised omadused nagu vastupidavus, ökoloogilisus, suurepärane välimus, kõrge heli- ja soojapidavus jpm.

Eelpoolmainitu on muutunud tänapäevase tehnoloogia alusel toodetavate puitakende märkimisväärseks eeliseks. Suurt rolli selles mängib ka puidutöötlemistehnoloogia areng.

Aknaid valmistatakse saksa standardi IV68 alusel kuivast kolmelamellilisest liimpuidust. See tagab puidu vastupidavuse, mõõtmete täpsuse ja deformeerumiskindluse. Peamiselt kasutatakse tootmises männipuitu, kuid on võimalik kasutada ka teisi puidusorte (nt saar, tamm, lehis). Tagamaks toodete pikaealisus, toimub nende 3- etapiline töötlus: 1. Antiseptikuga töötlemine; 2. Peitsimine; 3. Kahekihilise lasuurlaki pealekandmine või värvimine kliendi poolt valitud tooni. Kõik meie poolt kasutatavad lakid on vesialuselised ja ei kahjusta teie tervist ega ka teid ümbritsevat keskkonda.

Akende väliskülgede kaitsmiseks kahjulike ilmastikumõjude (vihm, tuul, päike) eest paigaldatakse neile kahes erinevas komplektatsioonis spetsiaalne alumiiniumprofiil. Parem heli- ja soojapidavus saavutatakse õige klaaspaketi valikuga.Ruumide kaitse külma, tänavamüra ja võõraste pilkude eest annab õige klaaspaketi valik. Korteritesse soovitame valida kahekordse selektiivpaketiga (soojajuhtivus U=1,4), kahekordseid argooniga täidetud selektiivpakettidega (U=1,15) aknaid. Eramajade puhul soovitame valida kolmekordse selektiivklaasiga (U=1,1) klaaspaketi, samuti tasub nimetatud klaaspakette valida suurte maanteede või raudtee vahetus läheduses asuvate ruumide omanikud.

Olulist rolli sooja- ja helipidavuse tagamises mängivad tihendid akna lengi ja aknaraami vahel. Oma toodetel kasutame kahte tüüpi tihendeid, mis paigaldatakse spetsiaalsetesse soontesse, tänu millele on tihendeid vajadusel väga lihtne uutega asendada. Tooteid komplekteerime Roto Frank AG furnituuriga, tänu millele on tagatud akende avanemine erinevates asendites. Valmistame nii sissepoole avanevaid (saksa tüüpi) kui ka väljapoole avanevaid (taani tüüpi) aknaid, aga samuti ka liugmehhanismiga aknaid. Kõikidele avanevatele akendele paigaldatakse tuulutust- ja mikrotuulutust võimaldav turvafurnituur.

Tänapäevaste puitakende tarbeks on välja töötatud rida aksessuaare, nagu dekoratiivliistud, sisseehitatavad ribikardinad, sääsevõrgud, vitraazhid, täiendav furnituur jm, mis lisab neile funktsionaalsust ja individuaalsust.
Kontaktandmed:

  Copyright © 2007-2017 Puitaken OÜ