EST . РУС . ENG

Rõdu- ja verandauksed


Pakume mitmeid erinevaid rõdu- ja verandauksi: tiib-, liug-, lükand- ja voldikuksi. Igal neist on omad eelised. Kõige lihtsamad neist, lükanduksed, on enimlevinud uksetüüp. Nende valmistamine ei erine akende tootmisest. Nende ainsaks piiranguks on avatava osa laius (soovitame mitte laiemat kui 1,0 m uksetiiba, kahetiivalisel uksel 1,6m).


Lükand- ja liuguksi soovitame kasutada kohtades, kus on suuremad pinnad, samuti klaasfassaadide juures. Liuguste eeliseks võib pidada võimalust avada neid piki fassaadi konstruktsiooni. Nimetatud uksed tagavad efektiivse pinna kasutuse, maksimaalne ukseava on kuni 3,2 m. Pakume kahte tüüpi lükandkonstruktsiooni: Patio S süsteem on ette nähtud eluruumidesse, Patio Life aga ühiskondlikesse ruumidesse. Voldikuste süsteem võimaldab täielikult avada kuni 6 m ukseavasid.


See võimaldab ühendada omavahel näiteks eluruumid avatud veranda või talveaiaga. Kõikidele meie poolt pakutavatele ustele komplekteeritakse tuulutust- ja mikrotuulutust võimaldav furnituur. Kliendi soovil varustatakse tooted kahepoolsete lukkude ja käepidemetega.


Kontaktandmed:

  Copyright © 2007-2017 Puitaken OÜ