EST . РУС . ENG

  Katuseaknad


Klassikaline katuseaken ei ole mitte ainult katuse arhitektuurne element vaid võimaldab ka katusealuse paremat valgustatust. Loomulik valgustus on oluliselt efektiivsem ja odavam kui tehisvalgus.

Katusesse paigaldatud aknad, tänu katusekaldele ja põranda tasapinnalisusele, valgustavad ruumi ligikaudu 50% rohkem fassaadiakendest.

Pakume Roto katuseakende süsteemi, mis sobivad kasutada kõikide katusekatete korral, kaldega 15°-90 ° ja võimaldavad väga erinevaid arhitektuurseid lahendusi. Roto katuseaken vastab kõikidele tänapäeva elukoha esitatud nõuetele, pakub piisavat kaitset sademete eest, on pikaajalise kasutuseaga ning mugav kasutada.

Aknaraam on ühendatud avatava osaga Roto Frank AG furnituuri abil, mis tagab võimaluse fikseerida akent erinevates positsioonides, muuhulgas ka ainulaadse ¾ avamisviisi. Reguleeritav furnituur võimaldab reguleerida akna avatavat osa aknaraami suhtes vahetult peale montaazhi või hiljem, vastavalt vajadusele. Selline reguleerimisvõimalus lubab akna paigaldada täpselt raami, samuti ühtlustadada tihenditele avalduvat koormust, mis tagab akna vee- ja tuuletiheduse.

Siseõhu õige tsirkulatsioon tagatakse akna avatava osa klassikalise asetusega. Asetades akna liigutatava osa mikrotuulutus asendisse (1-2 cm avatud), on välistatud vee sattumine siseruumidesse ka tugeva vihmasaju korral.

Kasutusmugavuse tagab läbimõeldud avamismehhanism ja akna alumises servas pakinev polüfunktsionaalne käepide, mis võimaldab akna monteerimise kõrgemale, mis omakorda annab siseruumi rohkem valgust. Mugava akende pesemise annab akna 135° pööramise võimalus. Katuseakendes kasutatakse vaid ühekambrilist klaaspaketti: kas tavalised või argooniga täidetud klaaspaketid. Aknaraami täiendavaks kaitseks kahjulike väliskeskkonna mõjude eest kasutatakse akende väliskülgedel alumiiniumprofiili.


Kontaktandmed:

  Copyright © 2007-2017 Puitaken OÜ